Zemanová slaví tři zlata! Česká kickboxerská reprezentace vybojovala na Světovém poháru 33 medailí!

Je dobojováno, Maďarsko už více nenabídne. Všechny kickboxerské duely na Světovém poháru mají své výsledky. Mají své vítěze a poražené. A česká reprezentace uspěla na prestižním turnaji mezinárodní organizace WAKO.

Letos se sešlo v Maďarsku 39 zemí a 1760 závodníků. Celkem bylo naplánováno 3130 zápasů. Jak obstáli Češi?

Neděle byla v Budapešti pro české kickboxery ve znamení finálových zápasů ringových disciplín K-1 a lowkick a tatami disciplín lightcontact a kicklight Světového poháru WAKO. A českému týmu se dařilo jak mezi provazy tak na žíněnkách.

V ringu nastoupilo do finálových zápasů celkem 10 zástupců Českého svazu full-contactu a polovina z nich ...